Teslimat ve İade Şartları

Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri vb ürünler,kampanya döneminde satın alınmış ve Outlet ürünler ‘’    hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktır.

Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi değişim dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda  değişim/iade kargo ücreti ALICIYA aittir.

Etiketi Koparılmış , Faturası Bulunmayan ve Kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı Zarar Görmüş Ürünlerde Kesinlikle İşlem YAPILMAMAKTADIR. 

bonybaby.com üzerinden satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da 7 gün içerisinde iade etmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade veya değişim yapabilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları: 

Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz

Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,
– Etiketi koparılmamış,
– Ürün Faturası kaybolmamış,
– Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş ürünleriniz için iade talebinde bulunabilirsiniz.

  • Satın almış olduğunuz ürünün 7 gün içinde değişimi gerçekleşmişse tekrar değişimi ya da iade olmamaktadır.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri iade poşetine konulup orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

bonybaby.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda değişim ya da iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz  ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte bonybaby.com ’a göndermeniz gerekmektedir.

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün bonybaby.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-7 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte bonybaby.com’un herhangi bir etkisi yoktur). Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Ürün İade işlemlerinde Yurtiçi Kargo ile geri gönderimler kargo ücreti yapılacak para iadesinden düşülerek iade yapılır. Diğer firmalar ile alıcı ödemeli yapılan gönderimler kabul edilmemekte olup kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.  İadenin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya  yansıma süresi  3-7  iş günüdür. ( Alıcının Ücretsiz Kargo Kampanyası İle Sipariş Vermiş Olduğu Bir Ürün İçin İade Talebinde Bulunması Durumunda Mevcut Kargo Bedeli İade Bakiyesinden Düşülerek İade Ödemesi Gerçekleşmektedir.)

DEĞİŞİM TALEPLERİNİZ İÇİN

0538 799 9531  Nolu Whatsapp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Siparişinizi Kapıda Ödeme Olarak Teslim Aldıysanız,İade Kargonuzu Tarafımıza İletirken Fatura Arkasına Lütfen  İade Ödemesinin Yapılmasını İstediğiniz Banka Hesap IBAN Bilgilerini , Banka Adını ve İsim Soy isim Bilgisini Bizimle Paylaşın. 

İade Kargo Adres Bilgisi: BONY BABY / GÜLSÜM KUL
Adres: Kurtuluş Mh. Ender Sk. No:6/1 Gürsu/BURSA
İletişim: 0538 799 9531 / info@bonybaby.com